Eakate Hooldekodust


Mida me pakume?

  • Meie VISIOON on olla eakatele inimestele turvalist , kodust ja hubast elukeskkonda ning  hooldusteenust pakkuv asutus
  • Meie MISSIOON on eaka inimese elukvaliteedi tõstmine võimalikult kodulähedases ja hubases elukeskkonnas. Sellega soovime tagada tunde, et Tema elul oleks tähendus ning Ta tunneks end ühiskonna väärtusliku liikmena.

Esimene kortertüüpi hooldekodu Eestis.

Erinevalt teistest samalaadsetest asutustest pakume oma teenust keset linna korterelamus, kus eakate lähedastel on mugav külastamas käia. Teenust pakume hetkel vaid 20-le kliendile, see tagab mugava ning koduse miljöö, samuti individuaalse kontakti töötajate ja Klientide vahel. Mõnusad kodused toidud valmivad kohapeal, ühiseid päevategevusi on võimalik läbi viia hubases kaminasaalis. Eakate Hooldekodu alustas tegevust 16.oktoober 2009.a.

Miks valida Eakate Hooldekodu?

Kuna meie hooldekodus on ainult kakskümmend kohta, suudame pakkuda klientidele väga personaalset lähenemist. Oma personaalse lähenemise ja koduse miljööga soovime klientidele tekitada tunnet, et nad ei asu hooldekodus, vaid omas kodus. Tulge meile külla ja veenduge ise!

Meie võimalused.

Söömine toimub kas söögitoas või kliendi toas, olenevalt kliendi soovist. Meil on hooldaja kohapeal 7 päeva nädalas, ning 24 tundi päevas (päevane ja öine vahetus).

Tulge meile külla ja vaatama!

Külastusajad E-P  10-21 (Kell 22 algab öörahu)

Alates 2011 aastast teeb Eakate Hooldekodu koostööd SA Archimedes Euroopa Noored Eesti bürooga, milles oleme vastvõtev organisatsioon vabatahtliku teenistusse tulevatele noortele. Septembris 2011 tuli meile abiks vabatahtlik Saksamaalt.